BAŞLARKEN...
Türkiye`nin son dönemde yaşadığı ateş çemberine bakınca nasıl bir sürece girdiğini görmemek sadece hiç bir projesi olmayanların koparttığı yaygaradan ibaret olsa gerek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ortadoğu’daki savaşlara, Avrupa’daki ekonomik krizlere rağmen Türkiye’nin iyi durumda olduğunu kabul eden lobiler, Türkiye ve Erdoğan’ın bu zor süreçte neler yapacağını fazlasıyla merak ettikleri de gözden kaçmıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kadroları bu kadar yaşanan zor süreçlerde nasıl yardımcı olabiliriz sorusu yerine tüm politikalarda yanındayız diyebilmeleri dışında daha ne kadar yorabiliriz meselesine çevirdikleri Erdoğan’ı sadece menfaaten lider olarak gördükleri de bir gerçek olsa gerek.

Türkiye’nin 1960 sonrası yaşadığı travmalarla son 15 yılını kıyaslayanlar Erdoğan’ın başarılarını ekibi ve dışındakiler  hayal edemezken ne olduğunu anlamaya çalışanlar Erdoğan’ın daha ne kadar başarılı olacağını merakla beklemektedirler.

Erdoğan’ın son referandumdaki şahsi başarısını okuyup analiz edenler tek adam olduğu konusunda tartışa dururken ahvali de nasıl olsa Erdoğan var biz bir şey yapmasak da olur düşüncesinden çıkılmadığı sürece 2019 a kadar olan süreç sıkıntılı geçeceğe benziyor.

Tarih: 29.06.2017 09:13